Pass

Çaycuma’da Polislerin Takibi sonucundan Irmak kenarında bonzai içerken yakalandılar.

İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri şüphelenip takip ettikleri iki kişiyi Filyos Nehri kenarında bonzai içerken yakaladı.

Edinilen bilgiye göre, polis ekipleri şüphelendikleri S.U. (19) ve A.Ç.’yi (20) takibe aldı. Yürüyerek Filyos Nehri kenarına giden gençler kâğıtlara sardıkları bonzaiyi içmek üzere iken yakalandılar. Karakolda ifadeleri alınan iki şahıs bonzaiyi A.Ç.’den (19) aldıklarını söyledi. A.Ç.’de ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. 3 şahsın üzerinde yaklaşık 5 gram bonzai maddesi bulundu.

A Ç. ifadesinde bonzaiyi Ö.F.K. (21)’den aldığını söylemesi üzerine BEÜ Çaycuma Meslek Yüksek Okulu’nda öğrenci olan Ö.F.K. gözaltına alındı.

Ö.F.K. ise uyuşturucu madde satmadığını A Ç.’nin ısrarı üzerine İstanbul’dan bonzai temin ettiği şeklinde ifade verdi. S.U. ve A.Ç. savcılık talimatıyla serbest bırakılırken A.Ç. İle Ö.F.K. adliyeye sevk edildi.

Mahkemede ifade veren zanlılar, tutuklanarak cezaevine gönderildi

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 3004
15.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın