Pass

Zonguldak İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Çaycuma İlçe Müdürlüğü ve Zonguldak İli Damızlık Manda Yetiştiricileri Birliği tarafından mandacılıkla ilgili projeleri yapılan Batı Karadeniz Kalkınma Ajansı (BAKKA) tarafından desteklenen çalışmalar 14-20 Aralık tarihlerinde Çaycuma’da gerçekleştirilecek.

Yoğurduyla ünlü Çaycuma’nın sosyal ekonomik kültürel değeri yüksek olan mandacılığın yaygınlaştırılarak yoğurdunun ve diğer ürünlerinin gelir kapısı haline getirilmesi ve üretilmesi için bir dizi çalışmalar yapılacak.

Faaliyetler hakkında bilgi veren Zonguldak İli Damızlık Manda Yetiştiricileri Birliği  Başkanı Şenol Çakar; “20 Aralık 2015 Pazar günü Çaycuma Kaymakamlığı Toplantı Salonu’nda Namık Kemal Üniversitesi Profesörlerinden  Dünya Manda Birliği Dönem Başkanı Sayın Prof. Dr. M. İhsan Soysal seminer vererek,  hafta içinde Çaycuma ve Zonguldak tada çalışmalar yapacak.

Bu çalışmalara İstanbul Manda Birliği Başkanı Sayın Sezai Ural da katılarak destek verecek.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1638
15.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın