Pass

Çaycuma’da hizmet veren ÇAY-DİL Eğitim Merkezi kursta eğitim ilköğretim öğrencilerine İngilizceyi sevdirmeye devam ediyor.

Bu kapsamda Bülent Ecevit Üniversitesi Çaycuma Meslek Yüksek Okulu’nda görev yapan Amerikalı okutmanlar ÇAY-DİL öğrencilerine İngilizce oyun ve etkinlikler düzenlediler. ÇAY-DİL Merkezi Müdürü Nedim Yeşilnar, patrik eğitimlerin her zaman daha yararlı ve kalıcı olduğunu ifade ederek, küçük yaştaki çocuklara İngilizceyi sevdirmek amacıyla gerçekleştirdikleri etkinliklerin devam edeceğini söyledi. Çocuklarında etkinliklerden oldukça memnun oldukları gözlendi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1647
14.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın