Pass

Çaycuma Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu tarafından açılan masa tenisi kursiyerleri 2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı açılan kurslar içerisinde öğrenim durumu bakımından eğitim oranı en yüksek sınıf olmaya aday bir sınıf olarak karşımıza çıkmaktadır.

18 kursiyerin kayıtlı olduğu kursta sadece bir kursiyerin ön lisans mezunu, 17 kursiyerin lisans mezunu olması nedeniyle Masa tenisi kursiyerleri için hepsi okumuş çocuklar deyimi yerinde olacaktır.

Tayfun Akkuzu’nun antrenörlüğünü yaptığı masa tenisi kursiyerleri böyle bir kursa katılmaktan memnun olduklarını, özellikle kış günleri sosyal etkinlikler açısından havaların soğuk olması nedeniyle birkaç saat de olsa kursta zaman geçirdiklerini ve masa tenisini kurallarına göre öğrendiklerini belirttiler.

Kurs antrenörü Tayfun Akkuzu kursun açılmasında emeği geçen Çaycuma Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’ne ve masa tenisi salonunu kullanmada yardımcı olan Çaycuma Barbaros Kutlutaş Orta Okulu Müdürlüğü’ne teşekkür etti. Mayıs aylarında Çaycuma Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu adına Çaycuma’da Tüm eğitim çalışanları ve kamu çalışanlarını kapsayan masa tenisi turnuvası düzenleyeceklerini söyledi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1737
14.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın