Pass

Genel Maden İş Sendikası Yönetim Kurulu üyesi Mali sekreteri Adnan Tıska, Ekspres Gazetesini ve Çaycuma TV’yi ziyaret etti.

Sendika Yönetim Kurulu üyesi ve aynı zamanda Mali işler Başkanı Adnan Tıska’yı Çaycuma TV genel yayın yönetmeni Ercan Karakuş karşıladı. Ziyarette konuşan Tıska, “sesimizi duyura bilmek, faaliyetlerimizi kamuoyu ile paylaşmak konusunda basının yeri hiç kuşkusuz yadsınamaz. Bizler GMİS olarak üyelerimizin sesi olmaya, onların sorunlarına çözüm üretmeye çalışıyoruz. Yalnızca üyelerimizin değil, milletimizi ilgilendiren her konuda maddi manevi değerlerimize saygı çerçevesinde milletimizin de sesi olmaya çalışıyoruz. Bizleri kamuoyu ile buluşturan siz değerli basınımız ve basın mensuplarımız bu konuda bizim en büyük yardımcımızdır ve bizim için çok önemliler” dedi. Ekspres Gazetesinin toplumumuzun milli manevi değerlerine saygılı bir yayın anlayışına sahip olmasına dikkati çeken Tıska,  haberlerimizi açıklamalarımızı sizin aracılığınız ile duyurmak hem bizim hem de üyelerimizin isteğidir” şeklinde konuştu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren, Çaycuma TV Genel yayın yönetmeni Karakuş, GMİS’in maddi manevi değerlere sahip çıkan Emekçi kardeşlerinin emeğine sahip çıkan örnek insanlar olduğuna dikkat çekerek, “sizlerin yaptığı güzel çalışmalara bizler de elimizden geldiğince yer vermek isteriz” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1842
12.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın