Pass

Zonguldak İl Müftülüğü tarafından 2’nci dönem vaaz irşad programı dolayısıyla Çaycuma ilçesine gelen Kozlu müftüsü Çaycuma merkez camiinde vaaz etti.

Yozgat İli Çandır İlçe Müftülüğünden Kozlu ilçe müftülüğüne atanan yeni ilçe müftüsü Metin Aykut; Zonguldak il müftülüğü tarafından 2’nci dönem vaaz irşad programı dolayısıyla Çaycuma ilçesine geldi. Kozlu Müftüsü Aykut Cuma Namazı sonrası, Çaycuma İlçe müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’nu ziyaret etti. Kozlu ilçe müftüsü Metin Aykut,  Çaycuma İlçesi’nin çok önemli bir yer olduğunu ifade etti.

Herkesle kaynaşma içerisinde olacağını ve Kozlularla kaynaşan bir müftülük modelinin ortaya çıkacağını söyleyen Müftü Aykut;’’ hizmetlerimizdeki farklılığı kısa sürede herkesin çok rahatlıkla görecek.  Kozlu’da teslim aldığımız din hizmetleri görevini bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da mesai arkadaşlarım ve din gönüllüsü meslektaşlarımla birlikte en güzel şekilde yapacağımıza inanıyorum. Bugün İl müftülüğümüz tarafından organize edilen 2.nci dönem vaaz irşad programı dolayısı ile Çaycuma ilçesine görevlendirildim. Çaycuma’da olmaktan ve Sosyal yönüyle takdir ettiğimiz, örnek aldığımız Çaycuma ilçemizin değerli müftüsünü, meslektaşımı ziyaret etmenin mutluluğunu yaşıyorum” diye konuştu.

Çaycuma İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu; “Kozlu müftüsü Metin Aykut Hocamın bizleri ziyaret etmesi bizleri ziyadesiyle memnun etti. Şahsıma yönelik yaptığı güzel sözler için şükranlarımı sunuyorum, Hocamızı ilçemizde ağırlamaktan mutluluk duydum. İl müftülüğümüz tarafından organize edilen irşad programı için ilçemizde bulunan değerli müftümüze ilçemizde kısa bir şehir turu attırdık. İnşallah çok kısa bir süre sonra bende kendilerini ziyarete gideceğim” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 2135
11.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın