Pass

Çaycuma muhtarlar derneği başkanı Ekrem Çelen’in divan Kaymakamlık Mütevelli Heyet seçimi, saygı duruşu ve İstiklal Marşı`nın okunmasıyla başladı.

Gündem maddesi sadece seçim olan Toplantı Kaymakamlık Toplantı salonunda gerçekleşti. Yapılan seçimde 80 ‘e yakın köy ve mahalle muhtarı oy kullandı. Köy muhtarlarını temsilen tek aday olarak seçime giren Kızılbel köyü muhtarı Mehmet Çelik Oylamaya katılan tüm muhtarların oyunu alarak Kaymakamlık mütevelli heyetine seçildi. Mahalle muhtarları adına tek aday olarak seçime giren Ender Çelik’te katılan tüm mahalle muhtarlarının oyları ile Kaymakamlık mütevelli heyetine dâhil oldu. Buna göre Kaymakamlık mütevelli heyete Ender Çelik ve Mehmet Çelik seçildi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1656
11.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın