Pass

Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş, Çaycuma Nihat Kantarcı Anadolu Lisesi Okulunu ziyaret etti.

Saltukova Belediye Başkanı Zerrin Güneş Çaycuma Nihat Kantarcı Anadolu Lisesi Okulunu ziyarette bulunarak, Saltukova ve çevre köylerden gelen öğrencilerle bir araya geldi. 

Başkan Güneş yapmış olduğu açıklamasında, “Bugün Nihat Kantarcı Anadolu Lisesinde okuyan Beldemizden ve çeşitli köylerden gelen öğrencilerle bir araya geldik. Birden öğretmenlik yaptığım günlere geri döndüm ve çok heyecanlandım. Burada ve diğer okullarda okuyan tüm öğrencilerimize başarılar dilerim. Allah hepsine zihin açıklığı versin. Ayrıca öğrencilerle buluşma ortamını sağlayan Okul Müdürümüz Sayın Satılmış Erenoğlu’na da teşekkür ederim” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1692
11.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın