Pass

Çaycuma Gençlik merkez İlçe Müdürlüğü görevine atanarak, önceki hafta görevine başlayan Şendoğan Kaya’ya hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Filyos Ziraat Bankası Müdürü Selahattin Ülfaz, Perşembe Şehit Asb Salim Uçar İlkokulu Müdürü Şenol Özdil, Perşembe Galip Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Ayhan Alagöz, Gençlik merkezi İlçe Müdürlüğü görevine atanan Şendoğan Kaya’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundular;

Kaya’ya yeni görevinde başarılar dileyerek, ulaşım ve coğrafi anlamda spor açısından çok önemli bir noktada bulunan Çaycuma’da yapılan spor tesisi yatırımları ve gençlik adına yapılacak faaliyetler konuşuldu. Yapılan ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlçe Gençlik merkezi müdürü Şendoğan Kaya; ’Atandığım Gençlik merkezi çok önemli ve çok hareketlilik arz eden bir kurum. İnşallah güzel şeylere imza atmak için geldim, gençlerimizle ilgili güzel projelerim var en yakın zamanda projelerimizi hayata geçirip güzel işler yapacağız, Resmi olarak bir haftadır görevimin başındayım her gün ilçemizin değişik kurumlarından ziyaretçilerimiz geliyor, Bu gün ziyaretime gelerek beni onurlandıran Filyos Ziraat Bankası Müdürü Selahattin Ülfaz’a, Perşembe Şehit Asb. Salim Uçar İlkokulu Müdürü Şenol Özdil’e. Perşembe Galip Güpgüpoğlu Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Ayhan Alagöz’e teşekkür ediyorum” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1761
09.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın