Pass

AHYAR Değişim Gençlik ve Spor Kulübü Yarışma Tanıtım Grubu Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli'yi ziyaret etti.

Ziyaretle ilgili bilgi veren Dernek Başkanı Muhittin Yüzlü; “Zinde Gençlik ve Spor Kulübü'nün Son Peygamber Platformu'nun katkısıyla düzenlediği, 3 Nisan'da tüm Türkiye ve online olarak 7 kıtada gerçekleştireceğimiz "Ufka Yolculuk Kültür Yarışmaları - 4 Hadis Yarışması "hakkında bilgi aktardık. Sayın Kaymakamımız, Kuran’dan temel ikinci kaynak olan Hz. Peygamberimizin hadislerini konu alan böyle güzel ve anlamlı bir yarışmayı tertip ettiğimiz için bizleri tebrik etti ve başarılar diledi. Yarışma tertip heyeti adına Sayın Kaymakamımıza yarışma kitabı ve tanıtım broşürü takdim ettik” dedi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1400
09.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın