Pass

Tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu'nun babası Haydar Çaturoğlu (77) toprağa verildi. 

Bir süredir rahatsızlığı nedeniyle Ereğli Devlet Hastanesinde tedavi gören ve dün hayatını kaybeden Zonguldak Milletvekilin babası Haydar Çaturoğlu bugün Alaplı Merkez Camiinde öğlen namazına müteakip Kılçak köyü aile Mezarlığı'nda gözyaşları arasında toprağa verildi. Babasını kaybeden Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu'nun dostları bu acı gününde yalnız bırakmadı. Vatandaşlar tarafından Cenazeye yoğun katılım olduğu gözlenirken, namaz öncesi Çaturoğlu'nun yanına gelen vatandaşlar başsağlığı dileklerini ilettiler. 

Cenaze törenine ise Zonguldak Valisi Alİ Kaban, Zonguldak İl Emniyet Müdürü Osman Ak, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, AK Parti Zonguldak Milletvekilleri, Hüseyin Özbakır ve Özcan Ulupınar, Devrek Belediye Başkanı Mustafa Semerci, Nebioğlu Belediye Başkanı Ertan Aydoğan, eski Çaycuma Belediye Başkanı Mithat Gülçen, Zonguldak Kent Konseyi Başkanı Yesari Sezgin, Ereğli Kent Konseyi Başkanı Noyan Keskin, Eski Zonguldak Milletvekili Polat Türkmen, Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin, Gümeli Belediye Başkanı Ahmet Saydam, Kdz. Ereğli Belediye Başkan vekili Ayhan Atay, Alptekin Dursun, İbrahim Çöbek, Bartın Ulus Belediye Başkanı Hasan Hüseyin Uzun ve kamu kurum müdürleri, sivil toplum kuruluş temsilcileri ve merhumun çok sayıda seveni katıldı.

Haber: İHA


Haber Okunma Sayısı : 1619
09.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın