Pass

Çaycuma ilçesinde virajı alamayan otomobil, takla atarak bir evin bahçesine uçtu. Kazada 4 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre kaza; gece saatlerinde Velioğlu Mahallesi'nde meydana geldi. Çaycuma'dan Perşembe istikametine giden A.G., idaresindeki 67 ZS 346 plakalı otomobiliyle virajı alamayarak takla attı. Yoldan çıkan otomobil bir evin bahçesine uçtu.

Olayı gören vatandaşlar 112 ekiplerine ve polise haber verdi. Olay yerine gelen 112 ekipleri A.G., G.G., T.G. ve H.G.'ye müdahalede bulundu. İlk müdahaleleri olay yerinde yapılan yaralılar daha sonra 112 ambulansı ile Çaycuma Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.  Kazayla ilgili soruşturma devam ediyor.

Haber: İHA


Haber Okunma Sayısı : 1821
09.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın