Pass

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Çaycuma İlçe Başkanlığı’nın geçtiğimiz cumartesi günü yapılan olağan genel kurulunda seçilen yeni yönetim kurulu, görev dağılımını gerçekleştirdi.

Görev Dağılımı:

Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay AKYOL

İlçe Sekreteri Yüksel ERMİŞ

İlçe Saymanı Türker MANKAL

Örgütlerden ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı İsmail Hakkı DURDU

Bilişim Sorumlusu Başkan Yardımcısı Alev KINCI

Kadın Kollarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Aysel KÖKTÜRK

Gençlik Kollarından Sorumlu Başkan Yardımcısı Buğra YILDIZ

Parti İçi Eğitimden Sorumlu Başkan Yardımcısı Şengül BURGUCU

Sandık Sorumlusu Başkan Yardımcısı Özkan GENÇ

Başkan Yardımcısı Engin YURTBAY

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1666
08.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın