Pass

Bülent Ecevit Üniversitesi Prof. Dr. Durmuş Günay Kütüphanesi’nde kitapların temizliği bir makine sayesinde yapılıyor. 

Bülent Ecevit Üniversitesi Prof. Dr. Durmuş Günay Kütüphanesinde kitapların temizliğini Kitap Yıkama Makinesi (book shower) ile gerçekleştiriliyor. Yeni hizmete giren makine kitapları temizlerken zarar veren bakterilerden de arındırıyor. Kütüphanede bulunan kitaplar böylece sağlıklı ve temiz bir biçimde saklanabiliyor.

Bülent Ecevit Üniversitesi’nde (BEÜ) yeni hizmete giren kitap yıkama makinesi, mikrop kırıcı mor ötesi ışınlarla kitapları zararlı bakterilerden arındırırken aynı anda kapak ve iç sayfaların temizliğini sağlıyor. Tek tuş ile gerçekleştirilen bu işlemlerde kitaplar %99,9 oranında temizlenebiliyor.

ÖĞRENCİLERE ÇORBA SERVİSİ
Prof. Dr. Durmuş Günay Kütüphanesi, 4.950.501 adet elektronik kaynak, 11.700 basılı dergi ve 70.832 kitap ile 7 gün 24 saat hizmet veriyor. Öğrencilerin rahat bir ortamda çalışabilmeleri amacıyla her türlü konfora sahip olan Kütüphanede gece 00.00-01.00 ve sabah 07.00-08.00 saatleri arasında çorba servisi yapılıyor.

Haber: İHA


Haber Okunma Sayısı : 1359
08.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın