Pass

Son günlerde Çaycuma’ da sayıları artan sokak köpekleri nedeniyle vatandaşlar oldukça tepkili.

Anne ve babalar başıboş sokak köpeklerinin, cadde ve sokaklarda toplu bir halde gezdiğini belirterek, bu durumdan duydukları rahatsızlığı dile getirdi.

Çocuklarının evlerinin önünde oynamak için çıktığına dikkat çeken vatandaşlar, köpeklerin başıboş bir şekilde ve grup halinde gezmesi nedeniyle çocuklarını dışarıya gönderemediklerini söylediler. Onlarca sokak köpeğinin bir grup halinde mahalle aralarında başıboş bir şekilde dolaşmasının tehlikeli olduğunu vurgulayan vatandaşlar, “Evlerimize rahatlıkla gidemiyoruz. Ayrıca, gece geç saatlere kadar mahalle aralarında gezen başıboş köpeklerin çıkarttıkları sesler nedeniyle uyuyamıyoruz” diyerek rahatsızlıklarını dile getirdiler.

Öte yandan öğrencilerde yine sokak köpeklerinden dolayı ciddi risk altında okullarına gidip gelmek zorunda kalırken aileler çocukları için endişeleniyor. Köpekler son olarak Kaymakamlığın bahçesini adeta hayvanat bahçesine çevirmişler. Şehrin çeşitli yerleri köpeklerin mekânları haline geldi.

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1637
07.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın