Pass

Zonguldak'ın Hava Kalite İndeksi "Hassas" seviyeye yükseldi. 

Çevre ve Şehircilik Bankalığı 22’si belediyelere ait 100’ü ise doğrudan Bakanlığa bağlı toplam 122 adet sabit hava kalitesini ölçme istasyonu ile Hava Kalitesi'ni ölçüyor. Bu istasyonlardan alınan sonuçlar Hava Kalitesi Yönetmenliğine göre 1- iyi, 2-orta 3- hassas, 4-sağlıksız 5-kötü 6- tehlikeli olarak altı sınıfta değerlendiriliyor. Hava Kalitesini İzleme Ağından alınan bu bilgiler sürekli olarak Hava Kalitesini İzleme İstasyonları web sitesinde kamuoyuna duyuruluyor.

Hava Kalite İndeksi’ne göre Zonguldak'ın hava kalitesi hassas olarak nitelendirildi. PM10 değeri 201 µm/m3 olurken, SO2 değeri ise 65 µm/m3 olarak ölçüldü. Hassas olarak belirtilen kademe için "Hava kalitesi yaşlılar, çocuklar ve solunum rahatsızlığı olanları etkileyebilecek niteliktedir" denildi. Öte yandan ölçümler ise saat başı yapılarak kurumun sitesinde yayınlanıyor.

Haber: İHA


Haber Okunma Sayısı : 1682
07.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın