Pass

Çaycuma Ticaret ve Sanayi Odası her yıl olduğu gibi Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteği ile “eğitim yardımı” kapsamında 600 öğrenciye mont ve bot yardımı yaptı. Yardımlar Kasım ayı içinde tespit edilen öğrencilere okul yöneticileri aracılığı ile birebir ulaştırıldı.

Çaycuma TSO Başkanı Rifat Sarsık yardımların dağıtımının ardından yaptığı açıklamada: “Her yıl olduğu gibi bu yılda ihtiyaç sahibi öğrencilerimizin tespiti ve yardımların ulaştırılması konusunda titiz bir çalışma yaparak 600 öğrencimize kışı sıcak geçirmelerini sağlayacak mont ve botlarını hediye ettik. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin desteği, Oda Meclisi ve Yönetim Kurulu’ndaki arkadaşlarımızın çabası ile yaptığımız bu çalışma neticesinde 600 kardeşimize ulaştık. Bu çalışmaları öğrencilerin başarını arttıracak destekler olarak görmeliyiz. Çaycuma TSO olarak eğitim yardımlarımızı TOBB desteğiyle her yıl yapmakla geleneksel hale getirdik. Bunu sağlayan başta Başkan Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve yönetimi olmak üzere TOBB’ne ve değerli yönetim kurulu ve meclis üyelerimize ve bu organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Tüm öğrencilerimizin kaban ve botlarını iyi günlerde kullanmalarını diliyorum” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1601
07.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın