Pass

Çaycuma'da balkondan düşerek hayatını kaybeden Serdar Ata Yıldırım (15), toprağa verildi.

Edinilen bilgiye göre olay, Yeni Mahalle Dokap Sitesi'nde gerçekleşti. Çaycuma Oktay ve Olcay Yurtbay Anadolu Lisesi 9'uncu sınıf öğrencisi olduğu öğrenilen 15 yaşındaki Serdar Ata Yıldırım, okuldan çıkıp oturduğu apartmanın önüne geldi. Talihsiz genç evinin anahtarlarını bulamayınca apartman boşluğunun penceresinden 3'üncü kattaki kendi dairesine ulaşmaya çalıştı. Kendi dairesine geldiğinde balkonda bulunan mermer parçasının kopmasıyla genç çocuk üçüncü kattan beton zemine çakıldı.

Kısa sürede olay yerine gelen 112 ekipleri ilk müdahaleyi olay yerinde yaptıktan sonra yaralı genci hemen Çaycuma Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Bülent Ecevit Araştırma Hastanesi'ne sevk edilen genç, vücudunda çok sayıda kırıklar olduğu için burada hemen ameliyata alındı. Yapılan ameliyatın ardından yoğum bakıma ünitesine kaldırılan Yıldırım burada 3 günlük yaşam savaşını kaybetti.

ARKADAŞLARININ VE SEVENLERİNİN GÖZYAŞLARIYLA TOPRAĞA VERİLDİ
Serdar Ata Yıldırım bugün Çaycuma'ya bağlı Güzeloğlu köyü Tilkiler Mahallesi'nde arkadaşları, öğretmenleri ve sevenleri tarafından toprağa verildi. Baba ocağında okunan Kur'an'ın ve duaların ardından Yıldırım Güzeloğlu köyünde bulunan aile mezarlığına defnedildi. Cenazeye; Çaycuma Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir, Çaycuma eski belediye başkanlarından Osman Metin Yurtbay ve Mithat Gülşen, Kilimli Belediye Başkanı Ali Kılıçarslan, Genel Maden İşleri Sendikası Ahmet Demirci ve Yönetim Kurulu üyeleri, Yıldırım'ın öğretmenleri, arkadaşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.


Haber Okunma Sayısı : 2542
07.12.2015tesekür
allah anasina babasina sabir nasip etsin allah cenet bahcesinde agirlasin

Kimden: Misafir | Zaman: 10.12.2015 22:51

Bu inceleme faydalı oldu mu ? Evet  Hayır (0 / 0)
Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın