Pass

Esenlik Köyü’nde jandarma ekiplerinin yaptığı istihbarat çalışmaları sonunda uyuşturucu kullanan iki kişi ve onlara uyuşturucu temin eden bir kişi yakalandı.

Edinilen bilgiye göre Çaycuma’ya bağlı Esenlik Köyü’nde uyuşturucu kullanan 21 yaşındaki Serdar D. ve 21 yaşındaki Erdem Y. Jandarma ekiplerinin çalışmaları sonucunda yakalandı. Şahısların sorguları sonunda kendilerine uyuşturucu temin eden 38 yaşındaki Özkan K.’de göz Altına alındı. Özkan K.’nin ev ve aracında yapılan aramada yaklaşık 2 kilogram kubar esrar ele geçirildi. Ayrıca Serdar D. ve Erdem Y.’nin kullandıkları motosikletin 3 yıl önce Zonguldak’tan çalındığı tespit edildi. Uyuşturucu madde kullanan iki şahıs jandarmadaki ifadesinin ardından serbest bırakılırken, Özkan K. adliyeye sevk edildi.


Haber Okunma Sayısı : 3600
04.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın