Pass

 


“Madenci kardeşlerimiz zor şartlar altında alın teri dökerek, emek mücadelesi vermektedirler. Evlerine götürecekleri ekmek için mücadele ederek yeraltı kaynaklarımızı insanlığın ve ülkemizin hizmetine sunmaktadırlar. 

Bu vesile ile maden kazalarında şu ana kadar yaşamını yitiren kardeşlerimize Allah’tan Rahmet diliyorum. Halen çalışmakta olan kardeşlerimize Allah’tan kazasız belasız işler temenni ederim. Ülkemiz Madencilerinin ve Tüm Dünya madencilerinin Dünya Madenciler Günü’nü kutlar, sevgi saygı ve muhabbetlerimi sunarım.” 


Haber Okunma Sayısı : 1304
04.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın