Pass

Çaycuma TSO Toplantı Salonu’nda “Teknolojik ürün yatırım destek programı” kapsamında yatırımcıların faydalanabileceği hibe destekleri ile ilgili olarak bilgilendirme toplantısı yapıldı. Toplantıya Çaycuma TSO Başkan Yardımcısı Ergün Çelik, Meclis Üyesi Sedat Kara, Organize Sanayi Bölge Müdürü Özgür Okur’un yanı sıra Oda üyeleri katıldı.

Odamız ve Zonguldak Çaycuma Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa organize edilen, toplantıda öncelikli teknoloji alanlarında yer alan Ar-Ge ve yenilik faaliyetleri sonucu ortaya çıkan yeni ürünlerin ticarileştirilmesi, ülke ekonomisine katma değer oluşturulması, uluslararası pazarda yer alarak teknolojik ürün ihracatına öncülük edilmesi ve ülkemizde yerleşik işletmelerin yapacakları yatırımların desteklenmesi içeriğine sahip Teknolojik Ürün Yatırım Destek Programı hakkında bilgi verildi ve sorular cevaplandı.

Yapılan sunumda Program kapsamında, Makine ve teçhizat desteği, Kredi faiz desteği ve İşletme gider desteği olarak küçük ve orta büyüklükteki işletmelere toplamda 10 milyon TL’ye kadar, büyük işletmelere 2 milyon TL’ye kadar geri ödemesiz destek sağlanacağı aktarıldı. Ayrıca Teknolojik Ürün Yatırım Destek Programı’nın 3. dönem başvuruları, 9 Kasım – 25 Aralık 2015 tarihleri arasında, https://biltek.sanayi.gov.tr  adresi üzerinden elektronik imzalı olarak alınacağı vurgulandı.


Haber Okunma Sayısı : 902
04.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın