Pass

3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında Zonguldak Valiliği önünde tören düzenlendi. 

Zonguldak Valiliği önünde gerçekleştirilen törene Zonguldak Vali Yardımcısı Hüseyin Ergi, Milli Eğitim Müdürü Turgut Özbek, Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şube Başkanı Hüseyin Şirin, protokol üyeleri, siyasi parti temsilcileri ve öğrenciler katıldı.

Dünya Engelliler Günü sebebiyle Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Hüseyin Şirin Atatürk Anıt’ı önüne çelenk sunumu gerçekleştirdi.

Törende, saygı duruşu ve işaret diliyle okunan İstiklal Marşı’nın ardından Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Hüseyin Şirin günün anlamına ilişkin konuşma yaptı.

Düzenlenen törenin ardından Türkiye Sakatlar Derneği Zonguldak Şubesi Başkanı Hüseyin Şirin, beraberindeki sivil toplum kuruluşu üyeleri ve engelli bir çocukla beraber Zonguldak Valisi Ali Kaban’ı makamında ziyaret etti. Hüseyin Şirin ve Vali Kaban engellilerin yaşadıkları zorluklar konusunda fikir alışverişinde bulundu. Ziyaret toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

 


Haber Okunma Sayısı : 1408
03.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın