Pass

Çaycuma’nın Gemiciler Mahallesinde bulunan hemzemin geçitte tren kazasında iki kişi yaralandı.

Alınan bilgilere göre Çaycuma Gökçe tabaklar köyünden  ilçe merkezine gitmekte olan 67 ZZ 982 plakalı otomobil Gemiciler Mahallesi hemzemin geçitte yük treni ile çarpıştı. Araç sürücüsü 46 yaşındaki  Bayram Kartal ile yanında bulunan oğlu 20 yaşındaki Yasin Kartal Çaycuma Belediyesi İtfaiye ekipleri ve 112 çalışanları tarafından araçtan yaralı olarak çıkarıldı. 

Bayram  Kartal Zonguldak Atatürk Devlet hastanesine, Yasin kartal Çaycuma devlet hastanesi ne kaldırıldı. Makinist Muharrem İstek (28) karakolda ifadesi alındıktan sonra serbest bırakıldı. Polis kazayla ilgili tahkikat başlattı. 


Haber Okunma Sayısı : 2548
03.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın