Pass

Dilekleri İnceleme Komisyonu toplantısı öncesinde TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun da katılımıyla Genel Kurul Komisyon ve Kurullarının ortak toplantısı düzenlendi.

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB’un artık model alan değil, kendisi model olan bir kurum haline geldiğini ifade eden Hisarcıklıoğlu iş dünyasının gündemindeki konular üzerinde değerlendirmelerde bulundu.​

Hisarcıklıoğlu konuşmasında Fransa’dan Legion d’honneur nişanı almasının bütün camia için gurur verici bir gelişme olduğunu anlatarak Eurochambres Daimi Başkan Vekilliğinin de birlik ve beraberliğin başarısı olduğunu söyledi.

Yapılan müşterek toplantının ardından geçilen Komisyon Toplantılarında da komisyonların konusuna göre yıl içindeki başvuru ve faaliyetlerin değerlendirilmesi yapıldı.

Çaycuma TSO Başkanı Rifat Sarsık Toplantı sonrasında şu değerlendirmeyi yaptı: “TOBB camiası olarak gündeme ait konuları ve son ayına girmiş olduğumuz 2015’in bir değerlendirmesini yaptığımız bu müşterek toplantılar oldukça verimli olmaktadır. Bu birlikteliklerde ülkemizin her geçen gün daha iyiye gittiğini de gözlemlemiş oluyoruz. Dilekleri İnceleme Komisyonu olarak da komisyonumuza yapılan başvurular değerlendirilmiş ve gerekli işlemlerle ilgili görüşler alınmıştır.”


Haber Okunma Sayısı : 1256
02.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın