Pass

Çaycuma İlçe Emniyet Müdürlüğü asayiş ve trafik ekipleri ortaklaşa huzur denetimi yaptı.

Çaycuma Emniyet Müdürlüğü asayiş ve trafik ekiplerinin ortaklaşa yapmış olduğu denetimlerde araç şoförleri üzerinde ehliyet, ruhsat, yetki belgesi ve alkol uygulaması gerçekleştirildi. Çaycuma girişinde bulunan 6 Nisan Kavşağı üzerinde yapılan denetimlerde 20 tane araç sürücü durduruldu. Yapılan denetimlerin ilçede güven ve huzuru sağlamak, alkollü araç kullanan sürücüleri trafikten men etmek amacıyla yapıldığı öğrenildi. Yapılan denetimlerde herhangi suç ve suç unsuru bir şey bulunamazken, Çaycuma trafik ekipleri tarafından sürücülere alkollü şekilde direksiyona geçmemeleri ve emniyet kemeri takmaları konusunda uyarıda bulunuldu. Denetimlerin aralıksız devam edeceği bildirildi.


Haber Okunma Sayısı : 1507
02.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın