Pass

Eğitimci-Yazar Nurten Ceceli Alkan Çaycuma Müftülüğü personeline “Bilişim Çağında Aziz Din Görevlisi” konulu çok güzel ve etki bırakan bir sunum yaptı.

Aile ve Dini Rehberlik Bürosu tarafından organize edilen programda Eğitimci-Yazar Nurten Ceceli Alkan Çaycuma Müftülüğümüz personeline “Bilişim Çağında Aziz Din Görevlisi ”konulu çok güzel ve etki bırakan bir sunum yaptı.

30 Kasım 2015 pazartesi günü Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezinde Saat 10.00 da başlayan program uzun süre unutulamayacak derecede güzel ve bereketli geçti.

Merkez Yeni Camii İmam Hatibi Kadir Güney’in Kuran-ı Kerim tilaveti ile başlayan programda İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu da bir selamlama konuşması yaptı.

Aynı gün saat 10.30 da Çaycuma Müftülüğü Personeline; Saat 13.30 da ise halka yönelik “Bilişim Çağında Hayırlı Evlat Yetiştirmek” konulu sunumu dinleyenlerde büyük etki  bırakan Nurten Ceceli Alkan yurt içinde ve dışında Eğitim, aile, kişisel gelişim vb… konularda çok sayıda konferans vermektedir.


Haber Okunma Sayısı : 1420
02.12.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın