Pass

Çalışma ve İş-Kur Zonguldak İl Müdürü Gönül Demirsu, Filyos Belediye Başkanlığı bünyesinde görevlendirilen işçilerin çalışmalarını yakından takip etti. 

Toplum Yararına Programların amacının özellikle işsizliğin yoğun olduğu dönemlerde toplum yararına olan işlerin yapılması ve bu vesileyle işsizlerin çalışma alışkanlık ve disiplininden uzaklaşmasını engellemek olduğunu belirten İş-Kur İl Müdürü Gönül Demirsu, "Amaç, işsizlere gelir desteği sağlamakla birlikte, kamu kurum ve kuruluşları ile belediyelerin yararına çalışma yapmaktı" dedi. Bu kapsamda Zonguldak Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Gönül Demirsu tarafından Filyos Belediye Başkanlığına tahsis edilen işçilerin çalışmalarını yakından takip etmek amacıyla bir dizi ziyaretler gerçekleştirildi.

Demirsu, vatandaşların sadece işe girene kadar değil, çalışmaya başladıktan sonraki süreçte de her zaman yanlarında olduklarını ifade etti. Demirsu, istihdam sürecinde Çalışma ve İş Kurumu il müdürlüğü personeli ile birlikte yoğun bir dönemden geçildiğini, ancak verilen emek karşılığı sonucunda böyle güzel bir tablonun görülmesinin kendilerini çok mutlu ettiğini ve duygulandırdığını dile getirdi. Yapılan çalışma ile özellikle kadın istihdamını artırıldığı işçiler tarafından kamu yararına ciddi çalışmaların yürütüldüğü ve maddi anlamda birçok eve gelir desteği sağlandığı da göz önünde bulundurulduğunda TYP ’nin amacına ulaştığını sözlerine ekledi.


Haber Okunma Sayısı : 1567
30.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın