Pass

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'na bağlı İl Müdürlükleri personellerinden oluşturulan gruplar ile İl ve İlçe Müdürlüklerimizde görevli teknik personellerin ortaklığında Zonguldak genelinde karaya çıkış noktaları, nakil güzergahları, işleme tesisleri, soğuk hava depoları, toptan ve perakende satış yerlerinde denetimler gerçekleştirdi. 

 Yapılan denetimlerde su ürünleri avcılığı, satışı, depolanması ve nakline dair düzenlemelere aykırı uygulamalar olup olmadığına bakıldı. Mevzuata aykırı hareket edenler hakkında gerekli cezai işlemler yapılarak uygun olmayan ürünlere el konuldu. Son gün yapılan denetimin ardından ekip amiri Yaşar Kayabaşı ve denetime katılan personeller, İl Müdürü Necmi Çelik, Müdür Yardımcısı Hasan Akcaalan ve Şube Müdürü Derya Çetin'in de katılımlarıyla İl Müdürlüğü Misafirhanesinde ağırlandı.

Misafirhanedeki görüşmede gerçekleştirilen denetimler ve ilerde yapılabilecek ortak çalışmalar üzerine değerlendirmeler yapıldı. Zonguldak genelinde balık stoklarının korunması ve sürdürülebilirliğin sağlanması için denetim ve kontrollerin ilgili kurumların da destekleriyle karada ve denizde kararlılıkla devam edeceği belirtildi.

Kaynak: İHA


Haber Okunma Sayısı : 1537
30.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın