Pass

Geleneksel olarak düzenlenen okul aile birliği " Kaynaşma Kahvaltısı “Pazar günü velilerimizin katılımıyla Perşembe Beldesi’nde gerçekleşti.

Perşembe Şehit astsb. Salim Uçar İlkokulu Okul aile birliği Hafta sonu kahvaltı düzenledi.

Perşembe Belediye düğün salonunda gerçekleşen kahvaltıya ilgi yoğundu. Gelen Davetlileri kapıda karşılayan Okul Müdür’ü Şenol Özdil, misafirler le tek tek ilgilendi.

Okul Müdür’ü Şenol Özdil kahvaltı öncesinde: "Okul aile birliğinin amacı okulda birlik ve beraberlik duygusunu geliştirmektir. Okul aile birlikleri velilerin arasında köprü kurup Okulumuzun gelişmesinde, Başarısında ciddi katkılar sağlamışlardır. Bunun için belirli aralıklarla bir araya gelmenin yararlı olduğunu, bu yılki ilk birlikteliklerinin bu kahvaltı aracılığı ile olduğunu düşünüyorum. Okul Aile Birliği Başkanımız Turgut Avcı’ya Öğrenci velilerimize bizleri yalnız bırakmadığı için ve göstermiş oldukları katılım için teşekkür ediyorum” dedi.     

Perşembe Şehit Astsb. Salim Uçar İlkokulu Okul aile birliği tarafından organize edilen kahvaltıya Perşembe Belediye başkanı İsmail İnam’ Ak parti ilçe başkanı Ahmet Çolakoğlu, Büyük Birlik partisi ilçe başkanı Şükrü Güner, İlçe Milli eğitim müdürü Mehmet Özdemir, Zonguldak milli eğitim şube müdürü Bayram Güneş, Filyos Ziraat Bankası Müdürü Selahattin Ülfaz, Çaycuma merkez ve köylerden gelen Okul müdürü ve Daire müdürleri katıldı.

Okul müdürü Özdil Ekspres Gazetesi ve Çaycuma TV aracılığı ile Davete katılan herkese teşekkür etti. 

Haber: EKSPRES


Haber Okunma Sayısı : 1624
30.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın