Pass

Zonguldak’tan 20 kişilik heyet Çorum Tarım Fuarını incelediler. Fuar alanında yetkili bulunan stant yetkililerinden bilgi aldılar.

Çorum tarım, hayvancılık, tavukçuluk, fidancılık, seracılık, tohumculuk, süs bitkileri, arıcılık, meyvecilik, süt ürünleri ve gıda Fuarına Katılan Zonguldak Kanatlı Hayvan eti üreticiler birliği başkan yardımcısı Hakan Güner; “Bu tür organizasyonlar düzenlememizde bizlere destek veren üreticilerimize ve özellikle Birlik Başkanımız Osman Bayraklıya teşekkür ediyoruz” dedi.

Zonguldak Kanatlı Hayvan eti üreticiler birliği başkanı Osman Bayraklı Çorum Fuarının Üreticiler açısından oldukça faydalı geçtiğini ve bu tür organizasyonların üreticilerimiz açısından olduğu kadar İlimizin tanıtımı içinde oldukça verimli geçtiğini ifade ederek şunları söyledi; “Çorum Tarım fuarında Gıda tarım İl müdürlüğünü ziyaret ettik, Ardından Çiftliklerimizin kendi enerjisini kendisi üretmesi için güneş enerji Elektrik panel sorumluları ile yerinde incelemelerde bulunduk incelemelerimize üreticilerimizle beraber araştırmalarımıza devam ediyoruz, Üretimimizi ilgilendiren tüm bilgi ve ihtiyaçlarımızı yerinde görüp bilgi sahibi oluyoruz. Çorum Fuarı gerçekten bizler için çok faydalı olmuştur.

Çorum tarım, hayvancılık, tavukçuluk, fidancılık, seracılık, tohumculuk, süs bitkileri, arıcılık, meyvecilik, süt ürünleri ve gıda Fuar'ında Bizle ilgilenen Başta atlas Fuarcılık Gıda tarım il müdürlüğüne Ziraat odasına Çorum'un güzel insanlarına, özellikle bizleri güzel mekanında ağırlayan Eğitim ve Gıda sektöründe Çorumun önde gelen işadamlarından Ferhat Öztürk beye  yönetim kurulu olarak şükranlarımı sunuyorum.

Allah’ın izniyle Tarım fuarlarına Birlik olarak katılmaya devam edeceğiz. Üreticilerimin İstekleri doğrultusun ’da Hafta içinde Dünyanın en büyük Fuarlarından olan Antalya’da olan Expo 2016 Tarım Fuarına götürmeyi düşünüyorum. Üreticilerimin ilgi alanları dışında da olsa bu tür organizasyonlar moral ve motive amacıyla iyi geldiğini düşünüyorum. Bizim üreticilerimizin ufkunu açacak tüm organizasyonlara katılması yönünde birlik olarak tüm imkânlarımızı kullanıyoruz, kullanmaya devam edeceğiz. Gezi esnasında Basın olarak bizleri yalnız bırakmayan Ekspres Gazetesi ve Çaycuma TV’ye teşekkür ediyorum” dedi. 

Haber: EKSPRES

 


Haber Okunma Sayısı : 1646
30.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın