Pass

Bülent Ecevit Üniversitesi’nin yeni açılan konferans salonunda sahneye çıkan Türk sanat müziği sanatçısı Aylin Şengün Taşçı, Yeşilçam filmlerinin unutulmaz şarkılarını seslendirdi. 

Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) tarafından yapımı tamamlanan Sezai Karakoç Kültür Merkezi'nde ilk konser etkinliği düzenlendi. Sahneye çıkan Türk sanat müziği sanatçısı Aylin Şengün Taşçı seslendirdiği Yeşilcam filmlerinin unutulmaz şarkılarıyla izleyicilere keyifli anlar yaşattı. Konseri Zonguldak Valisi Ali Kaban, Zonguldak Belediye Başkanı Muharrem Akdemir, Zonguldak Başsavcısı Necip Topuz, Zonguldak İl Jandarma Komutanı Albay Haluk Selvi, BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, akademisyenler ve öğrenciler izledi. 

Yaklaşık 2 saat süren konserde ‘Senede Bir Gün’, ‘Güller ve Dudaklar Şimdi’, ‘Yıldızların Altında’ gibi Yeşilçam’a damgasını vurmuş film müzikleri Aylin Şengün Taşçı’nın eşsiz yorumuyla izleyici ile buluştu. İzleyiciler de birçok şarkıda Taşçı’ya eşlik ederken protokolden de şarkılar hep bir ağızdan söylendi.

Kaynak: İHA


Haber Okunma Sayısı : 2491
28.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın