Pass

Çaycuma Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Destekleme ve Yetiştirme Kursu öğrencileri YGS deneme sınavına katkılarından dolayı Çaycuma Kaymakamı Serkan Keçeli’ye teşekkür ettiler.

Çaycuma’nın farklı okullarından mezun olan ve üniversiteye hazırlanan öğrenciler Çaycuma Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nun mezun öğrencilere yönelik açmış olduğu kurslardan memnun olduklarını belirttiler. Dört sınıfta toplam 100 öğrencinin eğitim gördüğü sınıflarda 3 TM, 1 adet sayısal sınıfı mevcut. Eğitimlerini Çaycuma Gençlik Merkezi binasında gören öğrenciler Çaycuma Gençlik ve Spor Müdürlüğü’ne, Çaycuma Gençlik Merkezi Müdürlüğü’ne ve Destekleme ve Yetiştirme Kurslarının düzenlenmesinde emeği geçen Çaycuma Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürlüğü’ne, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne de teşekkür ettiler.

YGS’ye kadar en az 6 deneme sınavı olmak istediklerini belirten öğrenciler, kendilerine her türlü destek sözünü veren Kaymakam Keçeli’ye ayrıca teşekkür ettiler. YGS Sınavında “kaymakamımıza en güzel hediyeyi iyi bir okul kazanarak vereceğiz” diyen öğrenciler, öğretmenleri ile toplu olarak Çaycuma Gençlik Merkezi önünde resim çektirdiler.


Haber Okunma Sayısı : 2656
27.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın