Pass

Çaycuma İlçe Emniyet Müdürü Ömer Seyfi Paça, halkında desteğiyle daha huzurlu bir toplum hayatı sağlanması için çalıştıklarını söyledi. Çaycuma'da ulusal ajans ve gazetelerde görev yapan gazeteciler, İlçe Emniyet Müdürünü makamında ziyaret etti. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Ömer Seyfi Paça gazetecileri kapıda karşılayarak jest yaptı.

Ziyarete, Ekspres Gazetesi-Çaycuma TV ve İHA muhabiri Ercan Karakuş, DHA ve Pusula Gazetesi Çaycuma muhabiri Yeliz Alagöz Ateş, CHA ve Şafak Gazetesi muhabiri Gönül Ünlü katıldı.

İlçe Emniyet Müdürü Paça; “Şehrin bugünkü konumundan çok daha iyi bir noktaya taşınması adına çaba ve gayret göstereceklerini ifade etti. Öncelikli hedeflerinin, Çaycuma'nın en güvenli ilçe olmasını sağlamak olduğunu belirterek; “Çaycuma halkının desteğiyle daha huzurlu bir toplum hayatının sağlanabilmesine yönelik çalışmalar yapmaya kararlıyız. İlçenin huzuru için hep birlikte çalışmamız gerektiğini düşünüyorum. Siz değerli basın mensuplarını da yakından takip ediyorum ve görevinizde başarılar diliyorum.” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 2807
26.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın