Pass

 

Çaycuma İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir’i makamında ziyaret etti.

24 Kasım Öğretmenler günü nedeniyle Nezaket ziyaretlerinde bulunan ilçe Müftüsü Arcaklıoğlu; “İlçe milli eğitim müdürlüğü görevini layığı ile yürüten Mehmet Özdemir Hocamı ve Kuruma bağlı tüm öğretmenlerimizin gününü tebrik ediyorum. Öğretmenler yılda bir gün hatırlanacak İnsanlar değildir. Her gün Öğretmenlerimizin günü olması dileği ile tüm saygıdeğer Öğretmenlerimizin gününü kutluyor nice güzelliklerle dolu bir hayat diliyorum” dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir İlçe müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendisine teşekkür etti.


Haber Okunma Sayısı : 2491
26.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın