Pass

Zonguldak aile hekimliği derneği başkanı Dr. Erol Ünal 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir’i  ziyaret etti.. Milli Eğitim Müdürü Özdemir’in ve tüm eğitim camiasının 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü kutlayan Ünal öğretmenlerin bireylerin ve toplumun üzerinde önemli role sahip olduklarını biliyoruz. Çok önemli bir görevi yerine getiriyorsunuz Ülkenin Cumhurbaşkanı, Başbakanı, Hâkimi, Hekimi siz değerli öğretmenlerimiz tarafından yetiştiriliyor. Tüm Eğitim camiasının Gününü kutluyorum” dedi.

Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Özdemir, öğretmenlerin toplumdaki yerine dikkat çekerek; "Beden, zihin, ahlak, ruh ve duygu bakımlarından dengeli ve sağlıklı şekilde gelişmiş bir kişiliğe ve karaktere, hür ve bilimsel düşünme gücüne, geniş bir dünya görüşüne sahip, insan haklarına saygılı, kişilik ve teşebbüse değer veren, topluma karşı sorumluluk duyan; yapıcı, yaratıcı ve verimli kişiler olarak yetiştirmek biz eğitimcilerin görevidir. Bu nedenle öğretmenlik mesleği kutsal mesleklerden biri olarak tanımlanmaktadır. Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 2485
26.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın