Pass

Çaycuma Nebioğlu Eski belde başkanı Özkan Ertuğrul’un Babası Uzun süredir tedavi gördüğü Çaycuma Devlet Hastanesinde yaşamını yitirdi.

Nebioğlu Beldesi eski Ak Parti belde başkanı Özkan Ertuğrul’un babası Sabri Ertuğrul Nebioğlu Merkez Camiinde Dün öğle namazından sonra kılınan cenaze namazının ardından defnedildi.

Ertuğrul’un cenazesine Nebioğlu belediye başkanı Ertan Aydoğan, Çaycuma AK Parti ilçe başkanı Ahmet Çolakoğlu, Esnaf Odası başkanı Hayri Kandemir ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Ekspres Gazetesi ce Çaycuma TV olarak vefat eden Sabri Ertuğrul’a Allah'tan Rahmet, sevenlerine başsağlığı dileriz.

 


Haber Okunma Sayısı : 2440
25.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın