Pass

Çaycuma’nın, Filyos beldesinde yapılan operasyonda çok sayıda tarihi eser ele geçirildi.

Çaycuma'ya bağlı Filyos beldesinde jandarma ekiplerinin yaptığı çalışmalar sonucunda, Filyos sahilinde park halinde bulunan bir araçta arama yapıldı. Aramada, Roma, Bizans ve İslami dönemlere ait 25 adet bronz sikke, çeşitli dönemlere ait altın ve yüzükler ile heykel parçaları bulundu. Araçta bulunan A.Y. (32) jandarma tarafından gözaltına alındı.

Ereğli Müze Müdürlüğü tarafından yapılan değerlendirmede, eserlerin tarihi değerinin oldukça yüksek ve nitelikli olduğu tespit edildi. A.Y., jandarmadaki ifadesinin ardından serbest bırakıldı. Filyos beldesinde jandarma ekipleri tarafından tarihi eserler ve kaçak kazılarla ilgili yoğun istihbarat çalışmalarına devam edildiği bildirildi.


Haber Okunma Sayısı : 2969
25.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın