Pass

 Ak Parti Zonguldak Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Zonguldak’ın sorunlarını masaya yatırdı. 

Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde yeminin ardından görevlerine başlayan AK Parti Zonguldak Milletvekilleri çalışmalara başladı. Önceki gün Ankara’da İl Başkanı Zeki Tosun ve İlçe başkanlarıyla değerlendirme toplantısı yapan Milletvekilleri Hüseyin Özbakır, Faruk Çaturoğlu ve Özcan Ulupınar, sorunları masaya yatırdı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, şunları söyledi: “Zonguldak’ın sorunlarını yakından biliyoruz. Bu doğrultuda milletvekillerimiz Hüseyin Özbakır ve Faruk Çaturoğlu ile beraber İl ve ilçe başkanlarımızla değerlendirme toplantısı yaptık. Yeni dönemde Zonguldak için neler yapabiliriz, sorunları nasıl giderebiliriz konusunda görüş alışverişinde bulunduk. Yapılacak hizmetler konusunda yol haritasını belirledik. Zonguldak’ımızın sorunlarını çözmeye, taleplerimizi Ankara’ya taşımaya devam edeceğiz.”


Haber Okunma Sayısı : 1731
25.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın