Pass

Çaycuma’ya bağlı Karapınar beldesinde iki kardeşin eğlencesi kanlı bitti. Bilinmeyen bir sebeple ağabeyi ile tartışan kardeş, av tüfeğiyle ağabeyini vurarak öldürdü. 

Edinilen bilgiye göre olay, Karapınar beldesine bağlı Durmuşlar Mahallesi'nde meydana geldi. Ağabeyi Ferdi A. ile kardeşi Tuğhan A.'nin eğlencesi tartışmaya döndü. Tartışmanın büyümesi üzerine Tuğhan A., ağabeyi Ferdi'yi av tüfeğiyle vurarak öldürdü. Olay anında Ferdi A.'nın arkadaşı olduğu öne sürülen üniversite öğrencisi Gamze O. da omzundan yaralandı. Olay sonrası kaçan Tuğhan A., jandarma tarafından kıskıvrak yakalandı.

İlk ifadesi alınan Tuğhan A., Çaycuma Adliyesi'ne sevk edildi. Yaralanan Gamze O. da tedavi altına alındı.

Kaynak: İHA


Haber Okunma Sayısı : 2342
24.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın