Pass

Çaycuma Kent Konseyi tarafından organize edilen birlik, beraberlik ve Kaynaşma yemeği Nehir Otel’de gerçekleşti.

Çaycuma’da kurulan Kent konseyi genel kurul üyeleri kaynaşma yemeğinde buluştu.

Nehir otel de yapılan yemeğe genel kurul üyelerinin hemen hemen tamamı katıldı. Çaycuma Belediye Başkanı’nın da katıldığı yemeğe Çaycuma Belediye meclis üyeleri eşleriyle katıldı.

Kent Konseyi Başkanı Neşe Köktürk açılış konuşmasında şunları söyledi; “ Kent Konseyi’nin değerli üyeleri, yapmış olduğumuz bu organizasyonda bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Bütün etkinliklerimizde sizleri her daim yanımızda görmek isteriz. Yanımızda olmanız bizlere güç vermektedir. Genel kurul üyelerimizle birlikte bu tür organizasyonları daha sık yaparak, birbirimizi daha da iyi tanıma fırsatı buluruz ümit ediyorum, Gecemize katılan tüm misafirlerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Geceye katılan Kent Konseyi üyeleri ve davetliler canlı müzik eşliğinde geç saatlere kadar eğlendi.


Haber Okunma Sayısı : 1726
23.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın