Pass

Çaycuma Şoförler ve Otomobilciler Odası’na ait yediemin otoparkından 2 motosiklet çalan hırsızlar yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, Çaycuma’da yediemin otoparkından gece geç saatlerde iki motosiklet çalındı. Jandarma ve polis ekiplerinin ortaklaşa yaptığı operasyonla motosikletleri çaldığı öğrenilen Özkan Ç. (18), Recep B. (25) ve Erol A. (30), Perşembe beldesinde jandarma ekipleri tarafından yakalandı. Motosikletlerden biri Perşembe’de park halinde bulunurken, diğerinin ise satıldığı öğrenildi. Çaycuma Çarşı Polis Merkezi’ndeki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edilen 3 zanlı, tutuklanarak Beycuma M Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'na gönderildi.


Haber Okunma Sayısı : 1874
23.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın