Pass

Gökçebey’de doğalgaz hattının döşendiği cadde ve sokaklarda bu yıl doğalgaz yakılacağını müjdeleyen Gökçebey Belediye Başkanı Vedat Öztürk, hafta başı itibariyle abonelik alımlarının başlayacağını duyurdu. 

Öztürk, müracaat yapmak isteyen vatandaşların müracaatlarının kabul edileceğini belirttiği açıklamasında şunları kaydetti;
“İlçemiz sınırları içerisinde doğalgaz hattının döşendiği cadde ve sokaklardan bu yıl doğalgaz kullanmak isteyen vatandaşlarımız için Belediye binamızda Akmercan Batıkar Doğalgaz Şirketine tahsis edilen masada 23 Kasım 2015 Pazartesi günü abonelik alımlarına başlanacaktır. Müracaat yapmak isteyen vatandaşlarımız 11 Aralık 2015 tarihine kadar Belediyemize başvurabilirler.”

DOĞALGAZ KUTULARI YERLEŞTİRİLİYOR
Öte yandan ilçede, Kahyaoğlu Caddesi’nin, Esentepe Caddesi’nin, Konak Sokak’ın ve Hastane Sokak’ın çeşitli yerlerinde doğalgaz kutusu bağlanmaya başlandı. Kutuların tamamı bağlandıktan sonra Gökçebey doğalgaz hattına komple hava verilerek test edilecek. Bütün kontroller yapıldıktan sonra Gökçebey hattına doğalgaz verilecek.
Öztürk; “Gökçebey’in hava kalitesi doğalgaz kullanımıyla yükselecek. Halkımıza hayırlı olmasını dilerim” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 1390
23.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın