Pass

Çaycuma’ya bağlı Saltukova Beldesinde çalışmalar hız kesmiyor. Belediye başkanı Zerrin Güneşin girişimleri ile Karayolları tarafından gerçekleştirilen yol çalışmaları sona erdi.

Karayolları tarafından genişletilip asfaltı dökülen yol, kenarlarına dikilen Palmiyelerle daha güzellik kazandı. Beldenin gelişmesi ve güzelleşmesi için altyapıya büyük önem verdiklerini belirten Saltukova Belediye başkanı Zerrin Güneş, “Saltukova giriş yolunda trafik yoğunluğu nedeniyle ekiplerimiz yol genişletme çalışması başlattı. Amacımız Saltukova’nın en önemli arterlerinden birisi olan bu yoldaki trafik akışının daha kontrollü şekilde sürmesini sağlamaktır. Halen devam eden çalışmalar kısa sürede tamamlanacaktır” dedi.

Bu çalışmaların tamamlanmasının akabinde Belediyemize bağlı ekiplerin yeşillendirme çalışmasını başlatacağını ve Saltukova’nın en renkli görüntülerinden birisinin ortaya çıkarılacağını söyleyen Güneş, “Amacımız modern bir kent görünümünü ortaya çıkarırken, yeşili de korumak ve artırmak istiyoruz. Girişte diktiğimiz Palmiye Ağaçlar süsümüz olacak. Kentin ciğerleri ve aynı zamanda simgesi olan yeşil doku ile Saltukova’nın bütünlüğünü ortaya çıkaracağız. Bu çalışmamızda bizlere destek veren Belediye çalışanlarıma ve Karayolları Bölge müdürlüğünde görevli tüm kardeşlerimize şükranlarımı sunuyorum.” diye konuştu.

 


Haber Okunma Sayısı : 3805
21.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın