Pass

Ege Üniversitesi Hastanesi Onkoloji Bölümü’nde Lösemi tedavisi gören ve ilik nakline ihtiyacı olan 26 yaşındaki öğretmen Ali Aktuğ için başlatılan kampanyaya Çaycuma’dan da destek geldi.     

Zonguldak Kızılay Kan Merkezi iş birliği ile Eğitim Bir Sen Çaycuma Temsilciliğinin katkılarıyla Ali Aktuğ için Çaycuma Atatürk Anıtı önünde kan bağışı kampanyası düzenlendi. Eğitim Bir Sen Çaycuma Yöneticilerinden Tayfun Akkuzu, ilik nakli bekleyen öğretmen için herkesi duyarlı olmaya davet ederek, bir gün herkesin kana ve desteğe ihtiyacı olabileceğini söyledi.

Zonguldak Kızılay Kan Merkezi ekip doktorlarından Mehmet Günaydın çalışmaları ile ilgili; “Her hafta Cuma günleri saat 10.30 ile 17.00 arası Çaycuma’dayız. Her hafta ortalama 60-70 ünite kan alıyoruz. İnsanları bu konuda duyarlı olmalarını istiyoruz. Özellikle kış aylarında bağış sayısı düşüyor. Fakat hastanelerdeki ihtiyaç sayısı düşmüyor. Bunun için insanlarımızdan duyarlılık bekliyoruz. Her zaman dediğimiz gibi kan sürekli bir ihtiyaçtır. Bir gün bizimde ihtiyacımız olabilir” dedi. Günaydın; “ Lösemi Hastası 26 yaşındaki öğretmen Ali Aktuğ için, Kızılay tarafından Kök Projesi başlatıldı. Kemik iliği ve kök hücre ile ilgili bir kampanya. Destek olmak isteyenlerden kan bağışı değil de iki tüp kan alınıyor. Formlar doldurulup kayıt altına alınarak, işlemler Sağlık Bakanlığı tarafından yapılıyor” diye konuştu. Kampanyanın şuan iyi gittiğini söyleyen Günaydın, Çaycuma’dan iyi bir bağış beklediğini ifade etti.


Haber Okunma Sayısı : 2162
20.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın