Pass

Çaycuma İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ile Zonguldak İŞKUR İl Müdürlüğünce ortaklaşa düzenlenen İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce desteklenen ve Halk Eğitim Müdürlüğü ile Çaycuma Ziraat Odasının katkıları ile açılan 14 kursiyerin katıldığı “Meyvecilikte Budama Kursu” ve 16 kursiyerin katıldığı “Meyvecilikte Aşılama Kursu” devam ediyor.

İlçe Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Oktay Aksoy ile İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Coşkun Ulutaş, “Meyvecilikte Aşılama Kursu” programında 16 kursiyere ve Çaycuma Ziraat Odası Başkanı Rıza Çapkın’ı ziyaret ettiler.

Ziyaret sırasında konuşma yapan İlçe Halk Eğitim Merkezi Müdürü Aksoy; “Kursiyerlerin kursa olan ilgisine teşekkür eder, başarılar dilerim. Ayrıca eğitimin her konuda olduğu gibi tarımsal eğitiminde önemli olduğunu çiftçilikte başarının da eğitimle mümkün olduğunu belirtti.”

İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ulutaş; “Açılan bu kurslarla alınacak eğitimde aşı ustası ve budama ustası olunacak. Tabi bu kursiyerlerimizin hem eğitimiyle hem de yetenekleri ile alakalı olacak. Kurslarımızın hayırlı olmasını ve başarılı olmasını diliyorum” dedi.

 


Haber Okunma Sayısı : 2140
17.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın