Pass

Çaycuma Kaymakamımız Sayın Serkan Keçeli, Çaycuma Anadolu İmam Hatip Lisesi tarafından düzenlenen kariyer günleri etkinlikleri kapsamında İmam Hatip Lisesi öğrencilerine tablet dağıttı.

Düzenlenen bu etkinlik kapsamında Kaymakam Serkan Keçeli ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Özdemir ile birlikte Anadolu İmam Hatip Lisesini ziyaret etti. Bu ziyaret sırasında öncelikle okul yöneticilerinden okulun genel durumu ile ilgili bilgi aldı. Daha sonra öğretmenler odasında öğretmenlerle sohbet ederek fikir alışverişinde bulundu.

Fatih Projesi kapsamında dağıtımı planlanan tablet bilgisayarların öğrencilere dağıtımını gerçekleştirerek öğrencilerin bu sevincine ortak oldu.

Son olarak kariyer günleri etkinlikleri kapsamında İmam Hatip Lisesi öğrencileri ile yaklaşık bir saat sohbet ederek onlara hem mesleğinden bahsetti hem de onların sorularına cevap verdi. Öğrencilere YGS sınavı ile ilgili olarak tavsiyelerde bulundu.

 


Haber Okunma Sayısı : 1505
17.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın