Pass

Ak Parti Çaycuma Kadın Kolları üyeleri 1 Kasım Genel seçimlerinde yakaladıkları başarıyı kutlamak için bir araya geldiler.

Çaycuma Paradise Otel’de düzenlenen geceye, İlçe Başkanı Ahmet Çolakoğlu’nun eşi Selvi Çolakoğlu, Kadın Kolları Başkanı Suzan Akman ve çok sayıda partili kadın katıldı.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Suzan Akman, Çaycuma’da 1 Kasım genel seçimlerinde yakaladıkları başarıda kadınlarının payının büyük olduğunu vurgulayarak; “1 Kasım genel seçimlerinde Çaycuma’da büyük bir başarı elde ettik. Çaycuma’da ve köylerde çalmadığımız kapı, tutmadığımız el bırakmadık. Emeğimizin karşılığını vatandaşlarımız en iyi şekilde verdiler. Bundan sonra önümüzdeki yerel seçimlere hazırlanıyoruz. Bu akşam kendi aramızda değerlendirmelerde bulunduk. Bundan sonra Çaycuma’da AK Parti istikrarlı bir parti olarak yoluna devam edecek. Başta partimizin kurucuları olmak üzere, ilçe teşkilatımızı bu seviyeye getiren herkese çok teşekkür ediyorum” diye konuştu. Canlı müzik eşliğinde doyasıya eğlenerek seçim stresini atan partili kadınlar, kutlama pastasını kesmeyi de ihmal etmediler.


Haber Okunma Sayısı : 1982
16.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın