Pass

Çaycuma’ya geldiği günden bu güne sosyal aktiviteler içerisinde sürekli gördüğümüz ilçe yaşamına katkılar sağlamak için birçok eetkinlikler yapan ilkokulundan yüksekokuluna tüm öğrencilere rehberlik dersi veren İlçe Müftüsü Mahmut Rauf Arcaklıoğlu yaptığı güzel hizmetlere bir yenisini daha ekledi.

İlçe Müftüsü Arcaklıoğlu, Sosyal paylaşım sitesi olan Facebook sayfasından güzel paylaşımlara devam ediyor.

Konu hakkında bilgi aldığımız Arcaklıoğlu; “Hayırsever insanların en yoğun ilçesi olan Çaycuma İlçe Müftüsü olarak görev yapmaktan öncelikle büyük onur duyuyorum. Çaycuma’nın bu güzel insanlarına layık olmak onların güvenini kazanmak çok güzel bir duygu, öyle insanlar geliyor ki elinde avucunda ne varsa hayra harcamak isteyen birçok insan tanıyorum. Yeter ki insanlar size güvensin. Bu konuda Çaycuma halkına sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Sizlerin aracılığı ile buradan hayırsever kardeşlerimize sesleniyorum. Filyos Beldemizde 2 camii birden yükseliyor. Çaycumamızın, Karadeniz sahilinde tarihi ve kültürel zenginlikleri bulunan Filyos Beldemizde aynı anda iki cami inşaatımızın yapımına devam ediyoruz. Bu vesile ile aynı anda iki hayır yarışı da devam etmekte olması bizleri mutlu ediyor. İnşaatların devam eden Cumayanı ve Rüzgartepe mahallelerinde bulunan camilerimizi ziyaret ettik. Din görevlilerimiz Muhammet Çakmak ile Hüseyin Özçelik hocalarımı ve dernek yöneticilerimizden yapılan işlerle ilgili bilgi aldık. Allah; bu hayır yapan kardeşlerime ve yapılan hayrı en güzel şekilde değerlendiren kardeşlerimi tebrik ediyorum. İlçe Müftüsü olarak bu güzel eserlere yardım edilmesini talep ediyorum. Hayırsever Çaycumalılardan desteklerini esirgememelerini istisham ediyorum. Fani âlemden ebedi âleme götüreceğimiz en güzel şey güzel amellerin başında gelen hayır işler. Evet, bu camiler ayakta kaldığı müddetçe öldükten sonra bile amel defterimize yazılacak olan sevaplardır. Hayır yapmak isteyen kardeşlerimiz Çaycuma Müftülüğüne bizzat gelebilir, sıcak bir çayımızı içebilirler, isterlerse de Müftülüğümüzün 0372 615 11 90 nolu telefonu ile irtibata geçebilirler. Bir tuğla yada bir torba çimento da benim katkım olsun diyen kardeşlerim işte fırsat, hayır fırsatı. Hayırda yarışalım.

Allah, hepinizden razı olsun. Çaycuma’ya ne kadar hizmet yapabilirsem gittiğim ya da gideceğim yerlerde o kadar huzurlu olacağıma inanıyorum. Çaycuma sadece sizin ya da bizim değil. Çaycuma yaşanılacak en güzel yer. Eğer bu güzel memlekete hizmet edebiliyorsak ne mutlu bizlere. Ayrıca Çaycuma’lı olmaktan da övünç duyuyorum” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 2439
14.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın