Pass

Zonguldak Diyanet-Sen şube başkan yardımcısı ve aynı zamanda Çaycuma Diyanet-sen ilçe başkanı Kenan Tunç ve Yönetim Kurulu ve Diyanet-sen üyesi Kadir Güney, Hakkı Yaşa Ekspres Gazetesi ve Çaycuma TV sahibi Hasan Miyanyedi’ye nezaket ziyaretinde bulundu.

Ziyarette konuşan Kenan Tunç, Türkiye’nin bu günlere kolay gelmediğine dikkat çekerek ilçemizde bulunan Ekspres Gazetesi ve Çaycuma TV’nin ilçemize kattığı değeri anlatarak daha demokratik bir ortamın oluşmasında büyük katkısı olduğunu belirtti.

Basının önemine değinen Tunç, “sesimizi duyura bilmek, faaliyetlerimizi kamuoyu ile paylaşmak konusunda basının yeri hiç kuşkusuz yadsınamaz. Bizler Diyanet-Sen olarak üyelerimizin sesi olmaya, onların sorunlarına çözüm üretmeye çalışıyoruz. Yalnızca üyelerimizin değil, milletimizi ilgilendiren her konuda maddi manevi değerlerimize saygı çerçevesinde milletimizin de sesi olmaya çalışıyoruz. Bizleri kamuoyu ile buluşturan siz değerli basınımız ve basın mensuplarımız bu konuda bizim en büyük yardımcımızdır ve bizim için çok önemliler” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirin Ekspres Gazetesi sahibi Hasan Miyanyedi, din görevlilerinin maddi manevi değerlere sahip çıkan örnek insanlar olduğuna dikkat çekerek, “sizlerin yaptığı güzel çalışmalara bizler de elimizden geldiğince yer vermek isteriz” dedi.

 


Haber Okunma Sayısı : 2532
14.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın