Pass

Zonguldak İl Özel İdaresi ve BAKKA ilimizde yöresel ürünler projesi için Türkiye’ye tanıtımını yapmak üzere Gökçebey’de teneke tavuk kebabının tanıtım filmini Örmeci köyü ne bağlı Bayraktarlar mahallesinde bulunan Bayrak Tepe mevkiinde çekildi.

Gökçebey’de adına festival yapıldıktan sonra gündeme gelen teneke tavuk kebabının tanıtım filmi İl Özel İdaresi ve BAKKA’nın ortaklaşa hazırladığı proje kapsamında Bayrak tepe mevkiinde çekildi.

Zonguldak Kanatlı Hayvan Eti Üretici Birliği Başkanı Osman Bayraklı, yaptığı açıklamada,  “Gökçebey’e gelindiğinde mutlaka teneke tavuk kebabı yenmeden gidilmemesi gerekir. Dışarıdan gelen kardeşlerimiz bu tadı aldıklarında daha fazla ilgi odağı olacaktır. Birliğimizin önderliğinde teneke tavuk kebabı restoranı açılması için çalışmalarımıza başladık. Bulunduğumuz Bayrak Tepe mevkiinde önümüzdeki sene güzel bir Restoran yapmayı düşünüyoruz. İnşallah Bayrak Tepe haricinde İlimizin birkaç yerinde aynı şekilde restoran yapmayı yada insanları teşvik etmek istiyoruz. Zonguldak’a hayırlı olur inşallah. Bizi bu tanıtım filminde yalnız bırakmayan İl genel meclisi başkanı Vacit Durdubaş’a, Bakka yetkililerine, İl genel meclisi üyeleri Ramazan Taşdemir’e, Özcan Özmek’e, Rahmi Albuz’a, Köy muhtarı İsa Simitçi’ye teşekkür ediyorum, buraya gelip bizi onurlandıran tüm dostlarımıza ve Miyanyedi Ofset sahibi Hasan Miyanyedi’ye teşekkür ediyorum" dedi.

Zonguldak Yöresel Ürünlerinin tanıtılması ile ilgili İl Genel Meclisinin Kararı ile desteklenen İl Özel İdaremiz tarafından hazırlanan Batı Karadeniz Kalkınma Ajansından hibe kazanmış proje kapsamında, tenekede tavuk kebabı belgesel çekimi için Örmeci Köyü Bayraktepe mevkiinde bulunan İl Genel Meclisi başkanı Vacit Durdubaş;’’ Zonguldak Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği Başkanı Osman Bayraklı'nın düzenlediği organizasyonda meclis üyelerimiz ve proje koordinatörlerimiz ile birlikte programı gerçekleştirdik. Proje kapsamında diğer çekimlerimiz ve çalışmalarımız devam etmekte olup, tanıtım tırımız yaz mevsiminin başında 4 büyük ilimizi dolaşmak için harekete geçecektir. Bu tür projelere destek vererek ilimizin ilçelerimizin tanıtımına katkı sağlamak istiyoruz. Bu konuda destek veren tüm meclis üyesi arkadaşlarıma ve bizi burada ağırlayan Zonguldak Kanatlı Hayvan Eti Üreticileri Birliği Başkanı Osman Bayraklıya teşekkür ediyorum” dedi.


Haber Okunma Sayısı : 2623
13.11.2015Hakkımızda.

25 Ocak 2006 tarihinde Basın ve Meslek İlkelerine Bağlı Kalmaya Söz vererek, Çaycuma Ekspres Gazetesi Günlük Siyasi Gazete olarak yayın hayatımıza başladık.

2009 yılında Çaycuma Ekspres Gazetesi ile devam ettiğimiz hizmet doğrultusunda matbaacılık sektörüne de adım atarak Miyanyedi Ofset olarak Çaycuma’da hizmet vermeye başladık.

Miyanyedi Ofset, her geçen gün genişleyen hizmet yelpazesiyle, matbaa, reklam, promosyon ve tasarım hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Sektöründe kaliteli hizmet anlayışıyla faaliyetlerine devam eden Miyanyedi Ofset, müşteri memnuniyeti ve devamlılığını sağlanmasını en önemli prensip olarak görür.

Bunu elde etmek için işle ilgili bütün kararlarımızda ve işin her aşamasında kalite, ve özenle ilgili prensipleri dikkate alıyor, en yüksek etik değerlere bağlı kalıyoruz.

Ayrıca, Eylül 2015’te Çaycuma Ekspres Gazetemiz haberlerine bir yenilik daha katarak son dakika haberler ve canlı yayın bağlantısıyla da bir yeniliğe daha imza attık.

EKSPRES GAZETESİ
Çay Mah.Saray Sok. No :1/B
Çaycuma - ZONGULDAK
Tel :0 372 615 79 70
E-mail : miyanyediofset@hotmail.com
Hava Durumu.
Hava durumu tahmini
Çaycuma
Bize Ulaşın